Kontrast:
A A A A
Rozmiar tekstu:
A A A

PCC Rokita SA Głównym Partnerem VII Kongresu „Polska Chemia”

2020-09-10

16 września odbędzie się już VII edycja Kongresu „Polska Chemia”. W tym roku, ze względu na pandemię COVID-19, odbędzie się ona w formule TV LIVE. Do grona głównych partnerów tego wydarzenia dołączyła firma PCC Rokita SA.

Kongres „Polska Chemia” jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży chemicznej w Polsce, a także platformą wymiany doświadczeń, prezentacji innowacyjnych technologii, rozwiązań procesowych i strategii dla branży chemicznej. Oprócz kluczowych dla branży chemicznej tematów, sesje proponowane przez organizatorów będą poświęcone problematyce stanowiącej przedmiot prac Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego i działających przy niej komisji.

Poprzednie edycje Kongresu „Polska Chemia” udowodniły, jak potrzebne dla polskiego przemysłu chemicznego jest stworzenie platformy do dyskusji oraz wymiany doświadczeń w obszarze rozwiązań technologicznych, inwestycji, bezpieczeństwa procesowego, innowacji oraz wpływu otoczenia prawnego i ekonomicznego na działalność przedsiębiorstw operujących w branży chemicznej.

Podczas minionych edycji gośćmi Kongresu byli wybitni przedstawiciele świata nauki, polityki, biznesu, organizacji branżowych, a także przedstawiciele największych firm polskiego sektora chemicznego.

Zbliżająca się, kolejna edycja Kongresu, podobnie jak w latach ubiegłych, będzie niewątpliwie wydarzeniem wyjątkowym i bardzo merytorycznym. Świadczy o tym znakomite grono partnerów, prelegentów oraz organizacji, które objęły wydarzenie swoim honorowym patronatem.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VII Kongresie „Polska Chemia” Szczegółowe informacje na temat Kongresu na stronie internetowej https://www.kongrespolskachemia.pl/