Kontrast:
A A A A
Rozmiar tekstu:
A A A

Gazela Biznesu dla PCC Apakor

2015-02-23
W dniu 17 lutego 2015 r. spółka PCC Apakor Sp. z o.o. otrzymała tytuł

Miło nam poinformować, że PCC Apakor został wyróżniony w piętnastej edycji rankingu dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, otrzymując tytuł Gazela Biznesu 2014.

Spółka PCC Apakor wpisana została do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce uwzględnioncy w rankingu Gazele Biznesu 2014. Spółka odnotowując 143% wzrostu przychodów ze sprzedaży (w okresie 2011 – 2013 r.) pokazała, że doskonale daje sobie radę na trudnym, konkurencyjnym rynku. Statuetkę Gazeli Biznesu podczas uroczystej gali w imieniu spółki odebrał Andrzej Przychodny, Prezes Zarządu.

Gazela Biznesu to tytuł przyznawany przez dziennik gospodarczy „Puls Biznesu” i wywiadownię gospodarczą Coface Poland dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Ranking prowadzony jest od 2000 r. W ramach tegorocznej edycji badaniem zostało objętych 4 300 małych i średnich przedsiębiorstw z całej Polski.