Kontrast:
A A A A
Rozmiar tekstu:
A A A

Rusza PCCInwestor.pl

2013-03-10

Portal PCCInwestor.pl to projekt skierowany do osób zainteresowanych inwestowaniem w papiery wartościowe spółek z grupy PCC Rokita oraz spółek z nią powiązanych.

Celem portalu jest prezentowanie w sposób przejrzysty i syntetyczny aktualnej oferty naszych spółek w zakresie emitowanych przez nie papierów wartościowych. Treści zamieszczane w serwisie mają charakter edukacyjno-informacyjny. Przeznaczone są zarówno dla doświadczonych inwestorów, którzy przede wszystkim uzyskają tu aktualną i kompletną informację o bieżących, przyszłych oraz zakończonych ofertach, jak i dla osób, które dopiero chcą postawić pierwsze kroki na rynku kapitałowym, inwestując w papiery wartościowe spółek grupy PCC.

Naszą intencją jest stały rozwój funkcjonalności dostępnych w portalu PCCInwestor. Już dziś możecie Państwo utworzyć własny profil, dzięki któremu będziecie mogli m.in. na bieżąco śledzić nasze oferty, jak również otrzymywać powiadomienia o zbliżających się terminach wypłaty odsetek czy wykupu obligacje. Ułatwi to Państwu efektywne zarządzanie posiadanymi środkami finansowymi i pomoże zaplanować kolejne inwestycje.