Kontrast:
A A A A
Rozmiar tekstu:
A A A

Portal Produktowy Grupy PCC Dla Ukrainy

2023-10-11

Miło nam poinformować, że właśnie uruchomiliśmy kolejną wersję językową Portalu Produktowego Grupy PCC. Od dziś, nasi sąsiedzi z Ukrainy mogą korzystać z wszystkich zasobów Portalu Produktowego Grupy PCC  w swoim własnym, ojczystym języku.

To już 17 wersja językowa naszej wyszukiwarki. Oprócz Ukraińców, Szwedów, Francuzów, Czechów i Słowaków z zasobów Portalu Produktowego mogą korzystać w swoich rodzimych językach również Włosi, Portugalczycy, Koreańczycy, Malezyjczycy, Niderlandczycy, Hiszpanie, Hindusi i Turcy. Dla tych wszystkich narodowości, wersje językowe naszej platformy produktowej są dostępne w tłumaczeniach automatycznych. W pełnym, standardowym tłumaczeniu występuje natomiast wersja polska, niemiecka, angielska i rosyjska.

Nasz Portal Produktowy zmienia się w oparciu o bieżące analizy statystyczne, trendy rynkowe w poszczególnych branżach, ewolucję rynku chemicznego czy profile użytkowników poszukujących surowców i wyrobów chemicznych. Dzięki takim analizom planujemy dalszy rozwój naszej platformy produktowej i wprowadzamy nowe funkcjonalności przydatne naszym użytkownikom. Dziś wiemy, że pochodzą oni z 231 regionów świata (państw, obszarów lub terytoriów) i porozumiewają się oni w 700 językach i dialektach.