Kontrast:
A A A A
Rozmiar tekstu:
A A A

PCC EXOL SA nagrodzona tytułem KREATORA BIZNESU 2015

2016-02-05
PCC EXOL SA w plebiscycie organizowanym przez portal „Strategie i Biznes” otrzymała tytuł „Kreator Biznesu 2015”.

PCC EXOL SA w plebiscycie organizowanym przez portal „Strategie i Biznes” otrzymała tytuł „Kreator Biznesu 2015”. Firma znalazła się w gronie innowacyjnych przedsiębiorstw, kreujących rzeczywistość biznesu w Polsce, a także wpierających konkurencyjność oraz atrakcyjność polskiej gospodarki.

Ogólnopolski plebiscyt „Kreator Biznesu” rozpoczął się w październiku 2015 r. Był skierowany do rozwojowych firm z dużym potencjałem, mogących pochwalić się ciekawymi projektami.

Kreator Biznesu 2015 to nagroda przyznawana najlepszym, najbardziej dynamicznym przedsiębiorstwom, które cechuje tzw. intuicja biznesowa, kreatywność, innowacyjność oraz które potrafią osiągnąć ponadprzeciętne wyniki, a także zaproponować rynkowi unikalne rozwiązania, produkty czy usługi w 8 sektorach:

Nagrody przyznawały dwa gremia – jury złożone z ekspertów zaproszonych przez redakcję portalu oraz menedżerowie i specjaliści głosujący na poszczególne kategorie za pośrednictwem strony internetowej. To szczególne wyróżnienie przyznawane najlepszym firmom, jest potwierdzeniem rzetelności i wiarygodności w biznesie.

PCC EXOL SA został nagrodzony w kategorii „Produkcja”.