Kontrast:
A A A A
Rozmiar tekstu:
A A A

PCC EXOL głównym sponsorem międzynarodowej konferencji przemysłu chemii gospodarczej

2023-06-19

W dniu 6 czerwca 2023 r. w Warszawie odbyła się już XII edycja Międzynarodowej Konferencji Przemysłu Chemii Gospodarczej, organizowanej przez Wydawnictwo EPS Media, wydawcę m.in. kwartalnika „Kosmetyki i Detergenty”.

Celem tegorocznej Konferencji było zaprezentowanie informacji o aktualnym stanie branży chemii gospodarczej, przedstawienie informacji o trendach i nowościach produktowych i nowoczesnych technologiach, a także przybliżenie zmian w obrębie regulacji prawnych.

Było to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, podczas którego w jednym miejscu spotkali się przedstawiciele producentów, dystrybutorów, środowisk naukowych i organizacji branżowych.  W tym roku Konferencja zgromadziła 190 gości, w których gronie znaleźli się m.in. właściciele, kadra zarządzająca, menadżerowie marketingu i sprzedaży w firmach produkcyjnych i dystrybucyjnych, menadżerowie zakupów w firmach działających w branży chemii gospodarczej, pracownicy działów R&D oraz przedstawiciele środowisk naukowych.

Sponsorem Głównym Konferencji była firma PCC Exol S.A., Sponsorem Strategicznym – Carotex Koncentraty Tatrzański Sp. K., a Sponsorem – LUM GmbH. Patronat nad spotkaniem objęli: Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, PMR Consulting & Research sp. z o.o., Polski Związek Pracodawców Przemysłu Aerozolowego, firma Theta Consulting sp. z o.o. oraz Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Za współpracę medialną przy organizacji wydarzenia odpowiedzialne były takie tytuły, jak: Biotechnologia.pl, Przemysł Chemiczny, Ważenie Dozowanie Pakowanie oraz Wydawnictwo Naukowe PWN.

Spotkanie było podzielone na cztery części, a w każdej znalazły się trzy lub cztery 20-minutowe prezentacje tematyczne dotyczące legislacji oraz nowości surowcowych. Poniżej link do opisu poszczególnych paneli.

https://www.chemiaibiznes.com.pl/artykuly/miedzynarodowa-konferencja-przemyslu-chemii-gospodarczej-podsumowanie

Międzynarodowa konferencja Przemysłu Chemii Gospodarczej od lat stanowi platformę wymiany informacji, doświadczeń, wiedzy  i pomysłów. Jej misją jest skuteczna  integracja branży oraz umożliwienie uczestnikom dostępu do znakomitego grona partnerów dysponujących bogatą wiedzą  oraz atrakcyjną ofertę handlową.

Link do galerii zdjęć:

https://www.chemiaibiznes.com.pl/galerie/xii-miedzynarodowa-konferencja-przemyslu-chemii-gospodarczej-dla-ponad-190-osob