Kontrast:
A A A A
Rozmiar tekstu:
A A A

Kolejny Showroom od Grupy PCC, czyli krwawa felga i inne propozycje produktów dla branży Auto Care!

2023-01-16

Miłośnicy samochodów doskonale wiedzą, że krwawa felga to efekt, który powoduje środek chemiczny do czyszczenia kół samochodowych, na których osadza się brud, kurz i osad z kloców hamulcowych.  

Na temat składu chemicznego tego oraz innych preparatów do mycia i pielęgnacji pojazdów, można dowiedzieć się podróżując po nowym, multimedialnym studio Grupy PCC, dedykowanym specjalnie dla branży Auto Care.

Klikając w migające punkty umieszczone na poszczególnych pojazdach, można zapoznać się propozycjami różnego rodzaju preparatów i kosmetyków samochodowych, zawierających w składzie surowce i dodatki wytwarzane przez spółkę PCC EXOL SA – producenta surfaktantów i formulacji dla przemysłu.

Produkty te obejmują między innymi środki powierzchniowo czynne o właściwościach myjących i czyszczących, zwilżających, spieniających, kompleksujących, a także środki antystatyczne, solubilizatory, emulgatory, stabilizatory piany i wiele innych.

Oferta producenta jest dynamicznie rozwijana, więc propozycji formulacji dla branży samochodowej będzie z czasem coraz więcej. Już wkrótce będą one dostępne w nowym, multimedialnym narzędziu Grupy PCC.

Serdecznie zapraszamy!