Kontrast:
A A A A
Rozmiar tekstu:
A A A

In-Cosmetics Global 2023 – PCC EXOL w gronie największych graczy przemysłu kosmetycznego!

2023-04-26

Targi In-Cosmetics Global to wydarzenie podczas którego wszystkie ogniwa przemysłu kosmetycznego łączą się, po to aby wzajemnie się inspirować, dzielić się osiągnięciami  oraz inicjować potencjalną współpracę. W tym roku uwaga branży kosmetycznej skupiła się na pięknej Barcelonie, gdzie od 28 do 30 kwietnia miało miejsce tegoroczne wydarzenie.

Podczas targów In-Cosmetics, wystawcy prezentowali swoje osiągnięcia w obszarach innowacyjnych receptur, technologii i R&D, kształtujących najnowsze i najbardziej innowacyjne trendy w branży kosmetycznej. Co ciekawe, niektóre z premierowych produktów już niebawem zobaczymy na półkach sklepów kosmetycznych w Europie i na świecie.

Tegoroczne targi skupiły się na tematyce zrównoważonego rozwoju, który jest  priorytetem dla  producentów kosmetyków, dostawców surowców i nowych technologii. Wystawa w Barcelonie zgromadziła ponad 700 wiodących producentów operujących w branży kosmetycznej. Wśród nich byli najwięksi światowi gracze w tej branży: BASF, Croda, Ashland, Solvay, Clariant, Momentive, Evonik, Lubrizol, Nouryon, Arxada (dawniej Lonza Specialty Ingredients), Stepan Europe, Wacker, Shin-Etsu, Roquette, DSM i Symrise.

W tym roku, swoją ofertę produktową przedstawiła już kolejny raz spółka PCC EXOL, prezentując cały wachlarz surowców i dodatków do kosmetyków o szerokim spektrum zastosowań i funkcji.

Oprócz możliwości zaprezentowania oferty, Targi In-Cosmetics były dla PCC EXOL doskonałą okazją do spotkania z wieloma klientami spółki. Przede wszystkim jednak wydarzenie to zainicjowało możliwość nawiązania nowych, międzynarodowych kontaktów biznesowych i zaprezentowania marki  firmy jako rzetelnego i elastycznego producenta o globalnej skali działalności.

In-Cosmetics Global to niewątpliwie wiodące, światowe wydarzenie w branży kosmetycznej, będące miejscem inspiracji w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych i zrównoważonych produktów. Właśnie w tym miejscu producenci surowców kosmetycznych, do których należy PCC EXOL mają możliwość pokazania światu swoich dokonań w obszarze R&D i przewag konkurencyjnych.

In-Cosmetics to świat nowych, fascynujących receptur, form, kolorów i tekstur pokazanych w wielu różnych odsłonach. Aby się w nim odnaleźć i poruszać, najlepiej stać się jego częścią,

Tak więc, do zobaczenia za rok!