Kontrast:
A A A A
Rozmiar tekstu:
A A A

Branżowe Targi Lubricant Expo 2023 za nami

2023-10-11

Za nami kolejne Targi i Konferencja Lubricant Expo 2023, które odbyły się w dniach 26-28 września w Essen (Niemcy).  Jest to największe i najważniejsze wydarzenie branżowe w Europie, które  każdego roku spotyka się z ogromnym zainteresowaniem firm i instytucji działających w obszarze produkcji i sprzedaży płynów obróbczych i środków smarowych dla przemysłu.

W tym roku, w wydarzeniu wzięło udział wielu wystawców, którzy przedstawili najnowsze osiągnięcia w obszarze procesów smarowania przemysłowego. Odwiedzjący mieli również okazję zapoznać się z nowościami w zakresie innowacyjnych produktów oraz nowoczesnych technologii i rozwiązań  poprawiających wydajność i niezawodność procesów produkcyjnych. Co ważne, bardzo często poruszaną kwestią zwłaszcza podczas konferencji był zrównoważony rozwój, a tym samym technologie ograniczające negatywny wpływ na środowisko.

Wśród wielu wiodących graczy rynkowych, znalazła się również Grupa PCC, która zaprezentowała bardzo bogatą ofertę produktową dedykowaną dla branży. Nasze stoisko i oferta wzbudziły zainteresowanie zarówno obecnych i potencjalnych klientów, dostawców surowców oraz przedstawicieli instytucji i organizacji branżowych. Liczne spotkania podczas Targów Lubricant Expo, stanowiły dla nas świetną okazję do utrwalenia relacji biznesowych i nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Dlatego też, składamy serdeczne podziękowania klientom, dostawcom i innym uczestnikom Targów Lubricant Expo, których mieliśmy przyjemność gościć na naszym stoisku. Wyrażamy ogromną wdzięczność za fantastyczną atmosferę, owocne spotkania i chęć dzielenia się z nami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Każde spotkanie było dla nas ogromną wartością, którą chcemy pielęgnować z myślą o dalszym, dynamicznym rozwoju naszych firm oraz całej branży środków smarowych i płynów obróbczych.